PËLLUMB I HUAJ

DSC01076PËLLUMB I HUAJ Teilen Gestern um 01:36 | Notiz bearbeiten | Löschen PËLLUMB I HUAJ AI NUK E NJEH QIELLIN TIM QË E RUAJ NË BEBËZ. DI TË FLUTUROJË VETËM MES REVE ME TYM QË NA I NGULFASIN MUSHKËRITË TONA FSHATARE. MË KOT SHIQOJMË NGA QIELLI AI ASNJË LAJM NUK DO T´NA E SJELLË NGA SHTËPITË TONA MBULUAR ME MALL. EDHE GUGATJEN E KA NË GJUHË TË HUAJ AS DREQI SI MERR VESH FIGURAT QË BËNË TEK FLUTURON NËPËR QIELL. MË MIRË ËSHTË TÍA VËMË NJË DEGË DAFINE NË SQEP DHE TË LUTEMI TË NA SJELLË PAQE NË KËTË GLOBIN TONË GJYSMË TOKË E GJYSMË UJË LOTI.

Reklama

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: